i wojewódzki festiwal pieśni patriotycznych

2 marca 2009 roku w naszej szkole rozbrzmiewały różnorodne pieśni patriotyczne. Repertuar Koncertu Laureatów I Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznych zawierał zarówno utwory poważne oraz nostalgiczne, jak i pogodne, żywiołowe, skoczne piosenki żołnierskie.
Wśród doskonale przygotowanych uczestników, oprócz naszych uczniów, w koncercie udział wzięli przedstawiciele szkół z całego województwa. Gościliśmy artystów i zespoły wokalne ze Szkół Podstawowych w Domaradzu, Radomyślu Wielkim, Rogóżnie, Tyczynie, Borku Starym, Przecławiu, ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Rzeszowie, Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle oraz Chór dziecięcy „Mały Cantus” i Chór dziewczęcy ,,Puellarum Cantus” ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Stalowej Woli.
Naszą szkołę reprezentował zespół wokalny oraz solistka Kamila Mokrzycka pod kierownictwem pani Iwony Josse-Jakubiec, dziecięcy zespół wokalny prowadzony przez panią Zofię Kozioł oraz ZTL „Rzeszowianka” (przy współpracy z MDK w Rzeszowie) pod opieką pani Anny Wawrzynowskiej. Wyśpiewali nam najwyższe miejsca, czego im serdecznie gratulujemy!
I Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznych upamiętnia datę bohaterskiej śmierci naszego patrona Łukasza Cieplińskiego. Tym przedsięwzięciem oddajemy hołd Jemu i innym, którzy poświęcili swoje życie za naszą wolność.

WYNIKI